Angličtina pro děti

Helen Doron Early English - Angličtina pro děti od 3 měsíců do 14 let

Helen Doron English
Světový leader ve výuce angličtiny

Kurzy Helen Doron Early English jsou vytvářeny podle jedinečné a přirozené metody, jak se naučit anglický jazyk nezávisle na mateřském jazyce Vašeho dítěte. Tato metoda byla vyvinuta britskou lingvistkou Helen Doron. Podle jejího konceptu se již od roku 1985 učí tisíce batolat a malých dětí na celém světě.

Hlavní výhody anglické školy Early English:
  • Téměř 2 miliony dětí mluví anglicky díky Helen Doron
  • Z výuky angličtiny děláme zábavu
  • Používáme nejlepší výukové materiály na trhu
  • Máme prvotřídní tým zkušených lektorů
Kdy začít s výukou angličtiny?

Děti se učí od chvíle, kdy se narodí. Batolata si osvojují zvuky a intonace, které potřebují k tvorbě slov, ještě než se naučí mluvit.

Kurz určený dětem ve věku 2-5 let

Kurz FUN WITH FLUPE přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce paula Warda, který pomáhá svým kamarádům – babičce Fix a chlupáčkovi Flupe – napravovat maléry v kouzelné knize rýmů. Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizodvytvořených tak, aby se děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy skladby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení. Materiály obsahují učebnice, CD, DVD.

Kurz je určen speciálně pro děti ve věku 5-10 let

EFAC - English for All Children dětem zprostředkovává anglický jazyk pomocí mnoha oblíbených a známých dětských říkadel a tradičních anglických dětských písniček. Kurz výborně spolupracuje s požadavky učebních plánů na základních školách. Dítě získá anglickou slovní zásobu čítající cca 950 slov, porozumí základním větným strukturám a gramatickým jevům a bude je umět použít se správnou výslovností. Součástí jsou učebnice, omalovánky, nálepky a CD. Dodatečně může být podporováno psaní v anglickém jazyce přidáním pracovního sešitu English for All Children.
Skupiny se skládají ze 4 až maximálně 8 dětí, aby byla výuka co nejefektivnější. Děti se seznámí s melodií a rytmem nově řeči. Výuka probíhá jednou týdně 45 min.

Proč Helen Doron?

Protože naše výukové programy jsou nejlepší ve své kategorii, jsou vyvíjeny zkušenými odborníky v anglickém jazyce a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli.

Jak to všechno začalo?

Vše začalo hodinou hry na housle. Téměř před 30 lety britská lingvistka Helen Doron zapsala svou čtyřletou dceru na hodiny hry na housle u učitele vyučujícího Suzuki metodou. Metoda a její úspěch na ni zapůsobily. A tímto přístupem se inspirovala, když vyvíjela svou vlastní metodu pro výuku angličtiny malých dětí.

Aby učení nebylo mučení

Kurzy Angličtiny pro děti jsou založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk. Díky opakovanému poslechu a pozitivní podpoře při upevňování svých jazykových znalostí se děti učí anglicky stejně přirozeně, jako se učí svou mateřštinu.
Angličtina pro děti - program Helen Doron Early English je neustále dotvářen. Prostřednictvím internetového fóra si Helen Doron vyměňuje každodenní poznatky a zkušenosti s učiteli své metody po celém světě. Tímto způsobem jsme schopni zaručit neustálou aktualizaci již existujících materiálů, stejně jako vývoj materiálů nových, uzpůsobených aktuálním potřebám dětí i učitelů. Angličtina pro děti Helen Doron Early English nabízí všechno, co dítě potřebuje, aby se naučilo anglicky stejně jako svůj mateřský jazyk – komunikační schopnosti, správný přízvuk, gramatiku a bohatou slovní zásobou.

Máte zájem o ukázkovou hodinu ZDARMA?